Увага: новинка Eternal

31-го січня настав останній день продажу оригінального набору з 8 кольорів фарби з 5 чорно-сірими відтінками Gray Wash Marshall Bennett.

Але! Вже з 1 лютого з’явився набір з 4 пляшок Gray Wash, який створений на базі формули Blackbird, що відповідає всім встановленим попередньо вимогам.

Якщо ви як і раніше хочете використовувати 5 чорно-сірих відтінків, то рекомендуємо вам Eternal Ink Gray Wash. У нього входять відтінки, перевірені і протестовані кращими майстрами, що працюють в чорно-сірих тонах. 5 попередньо змішаних тонів фарби дають майстрам можливість вільно працювати, не рахуючи краплі різних фарб при змішуванні, і бути впевненими в кінцевому результаті бажаного кольору у процесі загоєння татуювання!

Рекомендуємо:

 • EGW- L
  Light Gray – для легких тіней;
 • EGW -M
  Medium Gray – для тіней середньої тональності;
 • EGW -D
  Dark Gray – для темних тіней;
 • EGW-DR
  Darker Gray – дуже темний тіньовий пігмент;
 • EGW-DT
  Darkest Grey – найтемніший.

Новий реліз

Чотири кольори стали жертвами чисток нашої кольорової палітри в 2016 році. Але ми вирішили воскресити цих чотирьох, невинно вбитих. Для цього нам потрібен був хтось, хто володіє навичками чаклування, який не побоявся б взятися за воскресіння з мертвих! І ми звернулися за допомогою до визнаного і мега талановитого майстра, що живе в містечку Сейлем, штату Массачусетс. Ми попросили Келлі Доті вдихнути нове життя в ці відтінки. Вона «поворожила» і зробила чудове перетворення, створивши набір Kelly Doty Resurrection Set.

Фарби, раніше відомі як New Moss, Light Cobalt, Amethyst і Silk Gray отримали нове життя. Теперь вони звуться Swamp Hag, Cold Hearted, Amethyst і Corpse Paint.

Kelly Doty Resurrection Set у продажу з 13 липня 2018 року.


Новий реліз – Turquoise Concentrate

Turquoise Concentrate – це світлопрозорі фарби, що ідеально підходять для додавання глибоких, темних бірюзових відтінків до чорного кольору. Ще вони можуть зберегти чорний колір вологим для досягнення світло-бірюзового діапазону і забезпечення гладкого переходу від одного відтінку до іншого.

Всі концентрати Eternal Ink (зелений, синій, фіолетовий) і новий бірюзовий ідеально поєднуються між собою.

Можна користуватися в чотирьох розмірах: 1/2 унції, 1 мл, 2 унції, 4 ОЗ.

У продажу з 21 червня 2017 року


Новий реліз – Concentrate Ink Set

Комплект з 4 кольорів: 3 лідера продажів – Blue Concentrate, Purple Concentrate и Green Concentrate – плюс новий Turquoise Concentrate. 

Ці концентрати ідеально поєднуються з будь-якою з наших фарб. Набір посилить вашу палітру і забезпечить легке виконання плавних насичених переходів від одного кольору до іншого. Змішайте з темними кольорами для посилення або з іншими відтінками, щоб збільшити глибину і ефект малюнка.

Повний набір з 4 кольорів доступний в розмірах: 1/2 унції, 1 унція, 2 унції.

У продажу з 21 червня 2017 року


Новий реліз – Frank La Natra Atmospheric Backgrounds

Іноді, коли дивишся на творчість Френка Ла Натри, здається, що він божевільний і все ось-ось вийде з-під його контролю. Але Ла Натра, навпаки, утримує мистецтво на найвищому рівні.

У новій серії Atmospheric Landscapes Signature Series Ла Натра розділив пейзажі на п’ять груп: Арктика, ліс, пустеля, тропічний ліс і океан. Кожна являє домінуючі відтінки, пов’язані з конкретною місцевістю або кліматичним поясом.

Будь-який набір в цій серії пейзажних ландшафтів можна розширити, додавши до основних кольорів додаткові: наприклад, об’єднані темні та світлі відтінки напівтонів. Додаючи La Natra’s Atmosheric Light, Medium або Dark, художник може швидко знебарвити будь-який відтінок, щоб домогтися бездоганної глибини і перспективи основи фону.

Цей 12-колірний набір фарби вже в продажу в упаковці розміром в ½ унції, 1 унцію та 2 унції.

Окремі пляшки та набори у продажу з 1 травня 2017 року. Щоб подивитися набір, натисніть тут.


Новий реліз – Motor City Ink Set

Випуск нового набору Motor City Ink Set приурочений до двадцятиріччя виставки Motor City Tattoo Expo в Детройті.

Блискучі хромовані колеса, кілька монет на гамбургер і десяток літрів бензину для найкрутішої подорожі. Набір Motor City Ink Set переносить вас в швидкісний Детройт.

12 відтінків для тату, що з’явилися з ностальгії за вінтажному листовому металу, глянсовою фарбі та інших ететіческім радощів гонок.

Набір Motor City Ink Set доступний в упаковках розміром ½ унції, 1 унція и 2 унції.

Для перегляду набору фарб Motor City Ink Set, натисніть тут.


Новая упаковка для Нова упаковка для Keep It Wet.

Ми зробили нові етикетки і пляшки для розчинника Keep It Wet , щоб його можна було легше відрізнити від упаковок з фарбами.

 Keep It Wet – комплексна добавка, яка не дає фарбі засохнути, доки художник наносить татуювання.

Крім цього, її можна використовувати як добавку для більш м’якого і поступового переходу від одного кольору до іншого.

Keep It Wet доступний в упаковках в 2 і 4 унції.


Новий Випуск Jess Yen Signature Series

Джесс Йен – визнаний майстер східної нової школи. У співпраці з Йен ми створили 22 нових відтінки фарб, які відбивають енергію східного мистецтва татуювання.

Кожен колір був розроблений для традиційного стилю нанесення тату і для старовинного японського методу татуювання теборі (tebori).

Набір фарб Jess Yen Signature Series включає також Keep It Wet.

Всі пляшки по 2 унції.