Eternal Ink Сертифікат безпеки матеріалу

Сертифікат безпеки фарби

Паспорт (сертифікат) безпеки (SDS) був введений 1 грудня 2015 року в якості міжнародної заміни для сертифіката MSDS. Паспорт SDS включає додаткові категорії для нашого продукту. Оскільки Eternal Ink продається по всьому світу, ми вважаємо за краще використовувати розширений формат SDS з великою кількістю показників.

SDS розділений на 16 категорій для опису фізичних і хімічних характеристик продукту. SDS містить неупереджене об’єктивне уявлення про нашу фарбу для татуювання та відповідає на важливі питання, як то: інгредієнти, реактивність, дані про небезпеку для здоров’я та запобіжні заходи для безпечного поводження і використання.

Eternal Ink Сертифікат CTL

CTL Gmbh – хіміко-технологічна лабораторія, що базується в Білефельді, Німеччина. Ця лабораторія, визнана у всьому світі провідною науковою лабораторією в області аналізу фарби для татуювання, проводить ретельне тестування і оцінку всієї нашої лінійки Eternal Ink. У лабораторії CTL Gmbh кожен продукт Eternal Ink перевіряється хімічним аналізом з 5 ступенів. Складні деталізовані результати вимірюються в мільйонних частках концентрації і відображаються за хімічними ознаками.

Паспорт безпеки матеріалу (ПБМ) створюється, щоб надати дані про фізичні і хімічні характеристики продукту. Мета ПБМ-систематизувати наявні дані в зручному для художників форматі та допомогти вам краще розібратися в матеріалах. Наш ПБМ надає неупереджений та об’єктивний огляд фарб і їх інгредієнтів. Ми звертаємо увагу на такі важливі питання, як небезпечні складові елементи, пожежонебезпека, вибухонебезпечність, хімічна активність і запобіжні заходи, яких треба дотримуватися для забезпечення безпечного поводження та використання.

ПАСПОРТ БЕЗПЕКИ МАТЕРІАЛУ

Якість Eternal Ink

Деякі питання про наш продукт не представлені в паспорті безпеки, але важливі для художників, клієнтів і для широкої громадськості. Ми розглядаємо їх як художники, тому що ми самі – також художники. Те, що хвилює майстрів тату, хвилює й нас. Те, про що ми говоримо нижче, важливо для мистецтва татуювання.

  • Eternal Ink  виробляється з натуральних пігментів, деіонізованої води і води на основі рослини гамамеліс.
  •  Eternal Ink  не містить тваринних продуктів.
  •  Eternal Ink  не тестується на тваринах.
  •  Eternal Ink  постачається в запакованих флаконах, забезпечуючи зручність і безпеку фарби до і після відкриття.
  • Пігменты Eternal Ink  регулярно проходять перевірку і незалежну експертну оцінку.
  • У своєму виробництві Eternal Ink  слідує всім встановленим законом правилам.

Хочемо звернути вашу увагу, що іноді в продукції Eternal Ink можна відчути м’який легкий аромат. Це тому, що ми використовуємо тільки натуральні пігменти і спеціально залишаємо природний запах. Ми не використовуємо добавки, щоб замаскувати і приховати випадковий аромат.

Використання фарб

Перед використанням закрийте кришку тугіше та енергійно потрусіть пляшку протягом однієї хвилини. Цього часу достатньо, щоб куля для змішування фарби всередині стала рухатися легко і вільно. Струшуйте пляшку перед кожним використанням. Після сеансу щільно закрийте і протріть пензлик чистою серветкою. Якщо фарба починає засихати або ставати тонше за консистенцією, рекомендуємо використовувати наш продукт Keep It Wet, який не дозволить фарбі засохнути.

Зберігання

На етикетці кожної пляшки Eternal Ink вказаний термін придатності. Рекомендується використовувати фарбу до цієї дати.

Як правило, свої пляшки з фарбами слід регулярно, час від часу – приблизно раз в три місяці, як слід потрясти, щоб консистенція залишалася незмінною. Eternal Ink повинні зберігатися без попадання на них прямих ультрафіолетових променів при комфортній кімнатній температурі. Не заморожувати.

Ми сподіваємося, що це вичерпні відповіді на ваші питання про продукцію Eternal Ink.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання або потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв’яжіться з нами і ми зробимо все можливе, щоб відповісти на будь-які питання. Зв’язатися з нами можна info@kronpharma.com
Дякуємо, що обрали і використовуєте Eternal Ink.