У 1976 році художник-самоук Террі Уелкер, один з найяскравіших представників традиційного стилю, відкрив свою першу студію Eternal Tattoos. Ця студія виросла в мережу з п’яти тату-студій у Детройті, штат Мічиган.

У 1980 році у тату-художників існувало не більше дванадцяти основних кольорів для роботи. Чорний був домінуючим пігментом. Террі відчував, що традиційних фарб йому не вистачало. Дуже часто йому траплялися фарби сумнівної якості, були проблеми зі змішуванням кольорів. Террі вирішив створити систему оцінки якості фарби і різнокольорову палітру, що буде постійно розширюватися.

Він почав вручну змішувати фарби незмінної консистенції в своїй студії. На початку 80-х Террі створив власну палітру кольорів. Фарби для татуювання Террі Уелкера стали користуватися попитом. Друзі Террі та інші художники вимагали більше кольорів. Рецепт покращився, спектр кольорів значно розширився.

Робота для самого себе і друзів переросла в окремий успішний бізнес. На початку 2000 року спеціально для виробництва фарби була створена компанія Eternal Ink, яка також стала їх дистриб’ютором. Оригінальна палітра Террі Уелкера розширилася до більш ніж 260 кольорів Eternal Ink, які сьогодні використовуються по всьому світу.

Компанія Eternal Ink названа на честь студії татуювань Eternal Tattoos, де був закладений новий підхід до створення і використання фарби для татуювань.