Остерігайтеся підробок

 

В усьому світі часто можна зіткнутися із підробленими тату-фарбами. Постраждалі від таких підробок – в першу чергу, ваші клієнти.

Побічними ефектами можуть бути реакції шкіри, включаючи рубці, інфекції, виразки, хімічні опіки та інші. Ми суворо стежимо за якістю своєї продукції. Підроблені фарби виробляються без контролю якості. Безвідповідальні виробники не дотримуються моральних та етичних принципів в роботі і заробляють гроші за чужий рахунок.

Виробництво високоякісних фарб для татуювання вимагає дорогих і чистих пігментів без домішок для створення всієї палітри насичених кольорів. Для безпечного використання в прошарках шкіри ці пігменти повинні відповідати нормам охорони здоров’я. Виробники підробних фарб ігнорують ці норми. Вони можуть використовувати будь-які речовини, щоб створити пляшку фарби, схожу на справжню. Їх мета – надурити покупця, підсунувши фальшивий товар.

Ми наполегливо закликаємо всіх художників-татуювальників купувати фарби для татуювання тільки безпосередньо у офіційного дистриб’ютора, щоб використовувати якісну продукцію і захистити своїх клієнтів, репутацію та мистецтво.

Ви хочете працювати справжніми фарбами? Тут ви можете перевірити, як виглядають справжні фарби і пляшки Eternal Ink