ОБЕРИ ІДЕАЛЬНИЙ ЧОРНИЙ ДЛЯ СВОГО ТАТУ

У кожного художника є улюблені фарби, які він ретельно вибирає. Це особливо актуально для чорних відтінків. Наша лінійка чорних фарб зростає разом із розвитком мистецтва татуювання.

Список сформований за консистенцією фарби: від більш рідкої до найщільнішої.

  1. Motor City Blackbird (MC01) – чорний, як смола відтінок, відмінно підходить для контурів. Консистенція у фарби трохи тонша, ніж у нашій  Lining Black (E01). Нова формула фарби забезпечує нейтральну основу при змішуванні або розрідженні інших фарб. Багато художників обирають цю фарбу як ідеальне рішення для створення повного контуру навколо малюнка.
  2. Lining Black (E01) – фірмова чорна фарба Eternal Ink для контурів. Перевірена часом і багатьма художниками в усьому світі.
  3. Marshall Bennett Lining Black (EMBG) – фарба для контурів. Змішується за фірмовим рецептом тату-художника Маршалла Беннетта.
  4. Jess Yen Ninja Black (JY01) – фарба насиченого чорного кольору. Консистенція Jess Yen – гладка, трохи нижча, ніж у Eternal Ink Lining Black (E01), нагадує фарби для теборі. Комплект Jess Yen ink користується великою популярністю у художників, що працюють в різних стилях.
  5. MAXX Black (EMXB) – Після більш ніж 2 років досліджень, розробок і випробувань ми вдосконалили татуювання з самими чорними пігментами. Ми гордо називаємо це Maxx Black. Це ідеальний пігмент для підкладки, для сценарію, для затінення і для всіх стилів чорної роботи.
  6.  M Series Perfect Black (MM17) – художники тату Майк ДеВриз та Марио Розенау віддають перевагу працювати з фарбою для контурів, яка за консистенцією тонша нашої Lining Black (E01) і не така ґрунтовна, як Triple Black (E02). Вони обирають Perfect Black.
  7. Triple Black (E02) – найгустіша і насичена чорна фарба в нашій лінійці. Консистенція фарби ідеально підходить для роботи з великою поверхнею і дає відмінну насиченість кольору.