ОБЕРИ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ БІЛИЙ КОЛІР

Білий – важливий колір в палітрі майстрів татуювання. Художники використовують його в чистому вигляді або змішують з різними іншими, щоб додати легкість основному кольору.

Eternal Ink пропонує різну непрозору білу фарбу для татуювання. Кожна біла фарба зроблена за високими стандартами якості, але кожна з них має різну консистенцію. Список, з яким ви можете ознайомитися нижче, складений за якістю консистенції фарби – від більш рідкої білої до найщільної білої.

  1. White Knight (E61) – цей непрозорий білий відтінок чудово підкреслює і додає виразності та додаткового тонування фарби. Консистенція у фарби трохи тонша, ніж у фарби з нашої серія  M Series Perfect White (MM18).
  2. Marshall Bennett White Knight (EMBG) – це біла фарба, змішана в точності з побажаннями художника тату Маршалла Беннетта.
  3. M Series Perfect White (MM18) – тату-художники Майк ДеВрис та Марио Розенау вважали за краще створити білу фарбу певної, підібраної ними консистенції.  M Series Perfect White більш рідка, ніж White (E31).
  4. White (E31) – ця біла фарба була першим білом кольором в нашій лінійці. Вона витримала випробування часом і залишається в топі популярних фарб. Вона має гладку консистенцію і високу непрозорість. Ідеально підходить для тонування кольорів або використання для створення яскравих білих областей малюнку, а також відблисків.
  5. Jess Yen Silk White (JY05) – це яскрава біла фарба консистенції, придатної для стилю татуювання теборі. Набір Jess Yen швидко завоював популярність у тату-художників, що працюють в різних стилях. Ця фарба гладко наноситься і дає в результаті відмінний насичений колір.